Tohle je moje deprese.

7. března 2013 v 18:37 | Vitta |  Topics of blog
Ona. Neponaučitelně zamilované stvoření. Dychtivě svírající roh deky, převalujíc se , když si vzpomene na jeho přesladký obličej. Uzounké rty vnihž se skrývají malé zoubky z mezerama. Vrásky na tvářích, které se objeví i když se jen malinko ušklíbne. Dívala se na jeho obličej letního večera. Usmívala se když mu přejela prstem po jeho tak trochu orlím nose. Loupal se, a on se ušklíbl. Když se na něj dívala, viděla toho nejroztomilejšího kluka na světě. Usmívala se až celá zčervenala. Ten večer mu dala do ruky pramínek vlasů a řekla mu, ať jí uplete copánek. Vedle něj byla vždycky ta nejšťastnější osoba pod sluncem. Stačilo se jen potopit do těch modrých očí. Roztávat z jeho těla. V takových chvílích stačí říct "Marťo skoč" a ona by to udělala. Cítí se tak omámená, když ho vidí. Má pocit, že nadosmrti bude jeho loutkou, jeho stěnou, kterou si postavil a ona stojí pořád tam kde jí udělal.


Procházeli se spolu po stadionu v ruce energeťáky. . Bylo jim čtrnáct let. Dívala se do jeho očí a opětovala mu ty nejsladčí úsmevy. Na stadionu jí několikrát řekl že jí má rád. A pak jí políbil. Z žádným jiným klukem nikdy necítila při polibku to co s ním, jako by on byl rozvetlá třešeň na 1. Máje a ostatní jen nudné repliky starého Dubu. Né-li hůř. Je neodtržitelná , když se na něj dívá. Prostě se dívá a je jí jedno že před ní tančí kamarádka. Ona zírá z otevřenou pusou. Je jí jedno že v jejím zorném poli sedí kluk na kterého se vykašlala. Sedí tam sám se zklamaným obličejem. Pak to skončilo v rohu na tanečním parketu. . Otázky "Ublížil sem ti? Zlomil sem ti srdce?". Jeho obličej pár centimetrů od jejího. Ona přitisklá na zdi a on na ní, dává jí pusy. Snažila se mu vyhýbat, ale nemělo to smysl. Má jí v hrsti. Může jí mít všude kde jí chce mít. A pak si na ní vylil svůj mindrák, když ji donutil s ním jít ven a rozepínal jí kalhoty. Díval se jí do očí když jí říkal "Jsi jen ubulená holka, který rodiče koupí všechno". A pak odešel a ona se s tekoucími pramínky opřela o parapet a plakala, čekala než nastoupí do Taxíku a zmizí jí z očí. Nenáviděla se. Nenáviděla se za to že měl pravdu. V noci se jí zjevovala jeho tvář. Tak nádherná. Tak ničící. Přesto se ráno usmála když si sáhla na dolní ret. Políbil jí, aspoň na chvíli. .

A když se rána vzbudila usmála se taky, i když si psala dlouhé esemesky s tím klukem co seděl z prázdnýma očima, zíral na tu dvojici co se mačká v rohu.Na to holku v jehož blízkosti celá rozzáří. . Ten kluk s ní chtěl jít 14.února do kina, chtěl , aby šla s ním a jeho kamarády na bowling a tento pátek s ním má jít ven. Zase si naplánoval velkou lovestory. Půjde se mnou ven, pak půjdem na kafe a pak za světla kina jí dám pusu a budeme spolu.
Nesnáší plánování milovala ten pocit , když jí zazvonil telefon a věděla že je to on. Do 10 minut měla šmajdat za ním, tak spontánní odehrávání toho dne. Hop tam hop sem. Miluje to, miluje jeho neodolatelnou spontánnost. To, že nikdy neví co od něj čekat. ., ŽE i když je to Střelec plný touhy si užívat života a jít od poznaného dál, pořád doufá. .
Doufá, že jednou bude mít oči jen pro ní.
Ale nebude. On jde dál za to ty ne.

Další pátek na to, si musela vyslechnout srdcervoucí omluvy. K její ironickému štěstí, na něj byla asi tak milá jako Polreich na kuchaře z umatlanou kuchyňí. On si to ale zasloužil, že? Nebo ne? Proč zase váhá a hledá v sobě chyby? Ano! Zasloužil si to za své chování. Zaslouží si to. Už jen vroucně čeká, až za ní příště zase přijde a řekne jí, že je trapná, když jde z kamarádkama, ruka v ruce a zpívají na celé kolo.

"Co chceš?"
"Jako od koho?"
"Ode mně"
"Lásku"

Kéžby to byla pravda. Ale ta pravda zní asi tak sladce jako ocet. .
Možná jste přece slyšeli : Jen rozmazlená holka a tatínek co jí vše koupí, když si Vitta dupne. Její mamka namyšleně půjde a koupí si zrak. Ano, za peníze se opravdu dá koupit všechno. Zapomněla bych na tu část, kdy jsem označená za ubulenou holku. Možná ještě půjdu a zbaví mě cukrovky raz dva, ne? Podle jeho teorie je to tak jednoduché jako dýchání. .

A teď pan P. Neodolatelně až přeslazeně toužící kluk po lásce. Chce si rozjet další kapitolu amerického filmu, kde bude ona - slavná holka jeho srdce. Někam jí přiváže k tyči a bude ukazovat " Ta je moje, nehneš se od tud. Hlídám tě". Tahle věta vystihovala to esemeskování po noci. Viděli jsme se po třetí v životě, ale už má být jeho majetek. Pf. Na to ať zapomene ten zasněný amigo. Naštěstí lehce vybruslila z pozvánky do kina. Doufejme , že s ním skončí jen na nevinném kafi a rozloučí se někde jen mávnutím. I když víc signálů napovídá tomu, že to má být naše osudové rande. A z toho se jí žaludek obrátí vzhůru nohama. Jen prosím ať nemusí psát článek o tom, jak se události zvrtly. .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bay Bay | Web | 7. března 2013 v 18:48 | Reagovat

To je.. naozaj.. impozantné. :-o

2 Verča... Verča... | Web | 7. března 2013 v 19:14 | Reagovat

fakt pěkné, máš talent.

3 Verča... Verča... | Web | 9. března 2013 v 9:57 | Reagovat

Kde asi, v tom článku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama