11.3 / Navždy zamilovaná do Střelců. .

11. března 2013 v 21:45 | Vitta |  Diary
Sedící blonďatý chlapec na lavičce z cigaretou v ruce. Třpyt v očích a nekonečný úsměv, který nikdy nekončí. Nikdy se nezkřivý bolístkou, nikdy nezmění postoj k životu. Vždycky to budou ti nadšenci kráčející cestou poznáním. Nikdy se neotočí zpátky a nikdy nezpomalí svoje kroky. Navždycky to budou dobrosrdeční lidé z upřímnými slovy a pravdou, která se špatně poslouchá a bolí. Natáhne si cigarety a zaměří na ní pohled.
Střelec co jí přivádí do šílenctví, Střelci co jí zaujmou každým slovem. Aleš, kterého poznala nedávno a za tak krátkou dobu má pocit, že jí naprosto očaroval chováním. Stejná gesta jako ON. Stejné výzvy a provokace. Zamilovala se snad? Je možné být tak mimo když toho člověka v podstatě nezná? Nechávám si zamotávat hlavu. . ale nikdo v životě mi nedokáže zamotat hlavu jako Střelec. Pepa, Lev, s kterým jsem byla tento pátek. Zjistila jsem, že tento kluk mě nezaujal ani v sebeměnším detailu. A to jsem s ním byla už na druhém rande. Pozval mě na kafe, na bowling, zve mě na plesy a různé věci. Je to hodný romantik , který nikam nespěchá, spousta holek by pro takového kluka zabíjela a já? Já chci jeho, toho, kdo o mě zakopává a dělá mi ze života peklo. A ta láska je tak sladká až mi z toho vyletí cukr do nepřirozených hodnot. .
Jsem taková kráva, jak tohle můžu dělat. Nemůžu to kamarádce udělat, jak by to vypadalo kdybych si z Alešem začala? Jak by na to zareagovala. . Vždyť bydlí 80 km ode mě. Nemůžu se zamilovat do dalšího kluka. Stop. Nepřemýšlím. Odcházím. Ach. .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pocahontas Pocahontas | Web | 11. března 2013 v 22:02 | Reagovat

ojoj :/ to je situace :)

2 Dý | Web | 18. března 2013 v 18:47 | Reagovat

Ahoj, nezlob se, ale teď jsem našla tvoji žádost o spřátelení. jestli ještě platí, tak bych ji ráda využila. Jsem zpět v plné síle a chuti se sebou něco udělat :) Tak se ozvi, pa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama