4.12 / Shine bright..

4. prosince 2012 v 16:52 | Vitta |  Diary
Shine bright like a diamon. .
Sněží, už je zase zima. Až na moje odřené nohy a "poškrábanou" ruku se zdá být všechno v pořádku. V podstatě já si nemám na co stěžovat. Pár kamarádů mám, to, že jsem si tento výkend uvědomila ve výru Moravy, že mi chybí Z. na to už moc nesejde. To že mi chybí jsem s uvědomila možná tak měsíc po tom co jsme se rozešli. Víš, uměl mě rozesmát a poslouchal ty moje věčný kecy jako nikdo - mohla jsem mu říct všechno a i když jsme si oba navzájem šíleně ublížili, myslím, že si všechno co se mezi náma stalo nechal pro sebe. Je to Rak, hodnej kluk co hledá někoho kdo by ho opravdu a upřímně měl rád. . Hah a já byla přesně ten případ co s ním byl protože nechtěl být sám, co měl pokrk toho čekat na někoho kdo o něj jen na cestě zavadí a odkráčí. Ale he knew it.
1353349081247981_animate_large


Když jsme se spolu začali bavit, už od samého začátku chtěl vidět ten náš milostný konec, nešlo mu o nějaké přátelství . . to mu bylo fuk. A já naoak byla šťastná že mám kamaráda s kterým trávím čas . . a hlavně šlo o to, že jsem nemyslela na něj. Na toho kluka z tou jiskrou v oku, kterého jse milovala. A miluju pořád. Pořád si pamatuju jak jsem mu na Fb vybouchala a začala nadávat že musím vypadnout z baráku na cigáro jinak to nepřežiju. On se nabídl že půjde se mnou a uklidnil mě. Sdílela jsem s ním celý můj život a to je ten důvod proč mi chybí. Když si někoho pustím k tělu, je pak těžký si říct "Bude někdo jinej" protože já začnu řvát že žádnýho jinýho nechci. Slyším jak jsem se smála jakobych byla bezstarostná, pustil Marpo - nebezpečná a zpívali jsme spolu duet.Když jí slyším, tak mě bolí u srdce, pořád nás vidím , jak zpívá a cítím že ta písnička je o nás.
Ztrácím se ve tvejch hlubokejch očích jsou tak nevinný že má člověk pocit že každou chvíli . . Skočí!
Dyť jenom blázen neslyší a taky nevidí a s ní nezná realitu NE! Dokud se nevzbudí a tak mě nebuďte chci to tak mít a ty spadneš do mý náruče a my budeme žít!
Možná je pravda, že jsem ho tahala za nos, že jsem ho líbala ale nic sem necítila, ale chtěla jsem. Byla jsem tak chladná a jediný o co mi šlo bylo zapomenout. Dneska už vím, že to není tak jednoduchý. Už bych nechodila z někým jen protože se naskytla ta šance.. Už bych to nedokázala. A co jsem myslela tím že jsme si ublížili? Jak ublížil on mě? No když zjistil, že jsem byla venku s tím klukem, když jsme spolu chodili, tak se ho to dost dotklo a podvedl mě z mojí nejlepší kamarádkou. . já to nevěděla, řekli mi to kamarádi co se kolem mě děje, nemohla jsem tomu uvěřit že by mi tohle vážně udělala. Ona ne, říkala jsem si, že je to moje nejlepší kamarádka a všechny jsem poslala do prdele, že lžou. Nelhali a z tou kamarádkou jsem se od té doby nebavila. A nechci jediné po čem toužím je jí dát do tlamy. Do té její peroxidské blonďaté tlamy! A s ním po té co mi napsal "Probuď se už konečně z tý svojí diskotéky!" jsem mu už nenapsala, nikdy, konec, the end. Všechno co mi zbylo. . Jsou vzpomínky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lui Lui | E-mail | Web | 4. prosince 2012 v 21:11 | Reagovat

pořádný příběh..napiš mi na mail, dám ti facebook, co ty na to?:) chápu tě.

2 Lui Lui | E-mail | Web | 4. prosince 2012 v 22:46 | Reagovat

já rýži miluju, mohla bych jí jíst pořád:D
lui.photography24@gmail.com :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama